Soofos Online cursus After Effects
Onderwijsprijs
Onderwijsprijs
€ 29,00
Adviesprijs
€ 99,00
Op voorraad
Een toverdoos vol gereedschappen, knoppen, filters, effecten, instellingen.
In deze online cursus Starten met animeren in After Effects leer je hoe je met Adobe After Effects zelf animaties maakt die bestaan uit video, tekst, logo’s, grafische illustraties, geluid en geluidseffecten.
Wat ontvang je:
- Certificaat
- Meer dan 40+ video lessen
- 4 uur, 27 minuten
- Nederlands gesproken
- 24/7 toegang tot al het materiaal
- Inclusief oefenbestanden
Na het volgen van deze online cursus kan je animaties maken die gereed zijn om te publiceren op internet, computer, tablet en/of voor presentaties en die bestaan uit, een combinatie van, animatie, video, tekst, logo’s, grafische illustraties, geluid en geluidseffecten.
Voor meer informatie over de inhoud van de cursus, kijk op Soofos.
Medium | Online dienst |
---|---|
Producent | Soofos |
Levertijd | Binnen 15 min online beschikbaar! |
Besturingssysteem | Android, Apple Mac, Chrome OS, Linux, Windows |
Taal | Nederlands |
Beschikbaar voor: | Leerkracht, Leerling |
Aantal apparaten/gebruikers | 1 gebruiker |
Looptijd licentie | Eeuwigdurend gebruiksrecht |
Bedenktermijn | Op downloads is de bedenktijd niet van toepassing, downloads kunnen dan ook niet geannuleerd of geretourneerd worden. Tijdens het bestellen heb je akkoord gegeven om van je herroepingsrecht af te zien. Alle producten die je bij SURFspot.nl aanschaft zijn inclusief BTW en verzendkosten. |
Eula | https://soofos.nl/algemene-voorwaarden/ |
Schrijf uw eigen review
Klant vragen